GRĄŽINIMAI IR GRĄŽINIMAI

GARANTIJOS IR GRĄŽINIMAI

1. Garantija parduotam vartojimo produktui neatleidžia ar neapriboja pirkėjo teisių kylančių dėl netinkamos daikto kokybės.

2. Internetinėje parduotuvėje siūlomiems produktams taikoma 24 mėnesių gamintojo garantija.

3. Jeigu gautas produktas turės techninių defektų, buvo sugadintas pristatymo metu arba neatitinka užsakymo, tai Klientas - vartotojas turi teisę pateikti reklamaciją pasinaudodamas netinkamos daikto kokybės garantija arba suteikta garantija.

4. Prašome, jeigu tai įmanoma prie reklamacijai teikiamo produkto prijungti užsakymo ID numerį siekiant identifikuoti klientą - vartotoją.

5. Reklamacijai teikiamą produktą kartu su kontaktiniu adresu ir telefono numeriu ir pagal galimybes defekto aprašymu, reikia išsiųsti adresu: Marcin Uszak, Marcinkowskiego g. 10h/8, 66-400 Gorzów Wielkopolski Lenkų.

6. Reklamacija bus išnagrinėta ir išsiųsta per 14 dienų, o klientas bus informuotas apie jos išsprendimo budą.

7. Klientas turi teisę reikalauti, kad prekė būtų tokios formos, kokia numatyta sutartyje atliekant nemokamą taisymą, pakeitimą, kainos sumažinimą ar sutarties nutraukimą.

8. Pardavėjas neturėdamas galimybės išpildyti kliento - vartotojo reikalavimų kiekvieną kartą informuoja apie priežastį ir siūlomo sprendimo būdus.

 

GRĄŽINIMAI - SUTARTIES NUTRAUKIMAS

1. Klientas - vartotojas turi teisę nutraukti sutartį nenurodydamas priežasčių per 14 dienų nuo siuntinio gavimo ir nepatiriant jokių išlaidų, išskyrus išvardintas aukščiau.

2. Prie išlaidų, kurias apmoka Klientas - vartotojas, apie tai kalbama 1 taške aukščiau, priklauso: a) jeigu Klientas - vartotojas nepasirenka pigesnio pristatymo būdo iš nurodytų parduotuvės puslapyje, tai klientui - vartotojui grąžinama pigiausio pristatymo vertė, b) tiesiogines grąžinimo išlaidas į parduotuvę apmoka klientas, c) atsakomybė už žalą sumažėjus prekės vertei pardavėjo atžvilgiu.

3. Termino išlaikymui pakanka išsiųsti pareiškimą prieš jo pabaigą elektroninio pašto adresu admin@buty-mustang.pl arba laišku parduotuvės adresu. Pavyzdinį pareiškimą galima parsisiųsti čia: Pareiškimas dėl sutarties nutraukimo.

4. Manoma, kad sutartis nebuvo sudaryta, o tai ką šalys tarpusavyje tiekė grąžinama nepakitusios būsenos.

5. Grąžinimas turi įvykti nedelsiant, vėliausia per 14 dienų nuo sutarties nutraukimo parduotuvės adresu.

6. Kartu su grąžinamu produktu prašoma persiųsti išspausdintą pareiškimą apie sutarties nutraukimą bei banko sąskaitos, į kurią Parduotuvė turi grąžinti pinigus, numerį.

7. Pardavėjas turi teisę susilaikyti su pinigų grąžinimu Klientui - vartotojui iki tol, kol gaus iš jo produkto išsiuntimo patvirtinimą.

8. Pardavėjas patvirtina Klientui - vartotojui gautą sutarties nutraukimą.

į viršų
Sklep internetowy Shoper.pl | Supported by CleverCode
Parodyti pilną puslapio variantą
Sklep internetowy Shoper.pl